Dünyanın en büyük şarap mahzeni-1 - Mail BOX - Gazetevatan

gazetevatan.com anasayfa
  Mail Arama  
Listele
Listele
Listele
Kum çizimleri
Dünyanın en büyük şarap mahzeni
Karikatür
1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
MailBox.gazetevatan.com
1. Eklenti Resmi
Dünyanın en büyük şarap mahzeni Milestii Mici’de (Moldovya) bulunuyor. Mahzenin uzunluğu 250 km. şu an da bunun sadece 120 kilometrelik kısmı kullanılıyor Burada sokaklar, döngeler ve hatta şarap çeşmeleri var.

Ağustos 2005’te ”Dünya’da En Büyük Kalite Şarap Koleksiyonu” kategorisinde Guinness Rekorlar Kitabı’na girdi. Şarap koleksiyonunda 1.5 milyon şişe bulunuyor. Toplam 2 milyon şişe şarabın olduğu mahzende, bu şarapların yüzde 70’i kırmızı, yüzde 20’si beyaz ve yüzde 10’u ise tatlı şaraptan oluşuyor.
Dünyaca Ünlü Sitelerde Paylaş Tıkla Arkadaşına Gönder
Google Yahoo Facebook Mixx
Digg StumbleUpon Del.icio.us reddit
Maili Yanıtlayınız
Adınız Soyadınız:  
Email Adresiniz:  
Yanıtla :  
 
   
Tarih :09.02.2011
Okunma :39109
Oy : Bu Maili Beğendiyseniz Tıklayınız. Oyla.
  Rasgele Mailler  
Dünyanın En İlginç Arabaları
Sualtı Heykelleri
Ölümcül lezzet!
Formula 1 McLaren Teknoloji Merkezi
Sexy Abigail Clancy Cüretkar Pozlar Verdi
Vatan MailBox'a sen de e-mail yollamak istemez misin ? Hadi sen de yolla mailbox@gazetevatan.com
Dünyanın en büyük şarap mahzeni çok mükemmel resimler free download indir resim galeri komik eğlence çok mükemmel resimler free download indir resim galeri komik eğlence Dünyanın en büyük şarap mahzeni Dünyanın en büyük şarap mahzeni İşte Sizlere mükemmel bir yazlık Günün Resimleri Hepsi Çok Güzel Mavi Tazeler Kullanmaya kıyamıycağınız sabunlar Hey Maşallah Tosuna Bakın Bu Nasıl Bi Çocuk :D İlgi çekici tasarımlar Bir Köpekbalığı Saldırısı Burnunuzu Isırabilir Misiniz? PADİŞAHLARIN ÖLÜM NEDENLERİ Bülent Çelik`ten Günün Karikatürleri İşte Dünyadan WOS WOSLAR Eski çağlardan kalma görüntüler Türkiye`de 8 Mart Kadınlar Günü Gezegenimizin Güzellikleri :O İlginç Kamyonlar Akan sular durdu işte sizlere barajın donma kareleri Karakaleme alınmış savaşlardan tablolar Bu ayı çok tuhaf Dünyanın En İlginç Mezarlığı